Neden RPM Polat Makina,

 

RPM Polat Makine,

RPM POLAT MAKİNE, 50 Yılı aşkın bir iş tecrübesi ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

RPM POLAT MAKINE, Kalite ve fiyat avantajı  ile öncelikle Orijinal ürün  fiyatlarına göre büyük avantajlar sağlamaktadır.

RPM POLAT MAKINE, En Önemli avantajlarından biriside bir sorun olduğunda veya diğer konularda firma
daki en yetkili kişilere  çok kısa sürede ulaşıp sorunun giderilmesini sağlayabilmesidir.

RPM POLAT MAKINA, Orjınalde sadece Group olarak satılan bir çok ürünü  ayrı ayrı olarakda kendi belirlediği kodlar ile satmaktadır.

Örn. 224-0003 Kompresör. Bu parçayı Orjınali sadece komple numara ile satarken RPM olarak bu parçayı cıvatasına kadar ayrı ayrı verme imkanımız var.

-RPM POLAT MAK, Ürettiği veya tedariğini yaptığı  ürünleri  sanki kendi aracına takacakmış gibi kaliteli
yapmaktadır.O nedenle ürünlerimizin tamamı çok hasssas ellerden geçerek son kullanıcılara ulaştırlmaktadır.

RPM POLAT MAKINA, Müşeteri  tavsiyelerini  kendi bilgileri ile birleştirerk   sorunlu bir yedek parçaya modifikasyon yaparak orjinaline göre daha kaliteli olarak üretmktedir. Örn 315-5384  Cat Frame.

RPM POLAT MAKINA, Web sayfamızdan yaptığımız  ^^  Kara Liste^^ duyurusu  ile, piyasada satılmakta olan korsan ürünler konusunda müşterilerimizi uyarmaktayız.

Rpm Polat Makina, Bilgi paylaştıkça artar düşüncesinden haraketle, verilen yedek parça veya hizmet  ile alakalı müşterilerine  gerekli tavsiye ve kullanım şartlarının eğitimini vermektedir.

 

Bize güvenin birlikte maliyetlerinizi en aza indirelim, ülkemize katma değer katalım, istihdama katkıda bulunalım hep birlikte kazanalım.

 

Saygılarımızla,